Biz Kimiz

Güneş Turizm 8 Mayıs 1980’de A belgeli Seyahat Acentası olarak Adana’da kurulmuş bir aile şirketidir. Kurucu M.Coşar Çopuroğlu’nun asıl mesleği mimarlık olup, turizm deneyimi 45 yılı aşmıştır. Çekirdekten yetişen iki kızı da aktif olarak çalışmakta olup; Ceren Seğmen Koç Üniversitesi İşletme ve Gizem Arslan ise Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur.

Yıllardır yaklaşık 150 ülkenin üzerine yaptığımız gezilerdeki birikim sayesinde, bizim gibi gezme tutkusu olan kişilere farklı deneyimler yaşatıyoruz. 1980’den beri aynı ofiste butik tarzda hizmet veriyoruz. Yıllara dayanan deneyimimiz ve farklı hizmet anlayışımızla yarattığımız güven bizi Türkiye’nin saygın bir acentası konumuna getirmiş olup, ülkemizin birçok farklı şehrinden konuklarımız bizimle gezmektedir. Dünyayı iyi tanıyoruz, işimizde titiz çalışıyoruz ve ayrıntılara önem veriyoruz.

Hedefimiz hiç bir zaman yeni şubeler açıp, onbinlerce kişiye hizmet vermek olmamıştır. Acenta sahipleri olarak işin başındayız ve her şey ile birebir ilgileniyoruz. Bizim işimizde en önemli şeyin deneyim, titiz çalışmak ve birebir ilgi olduğunu düşünmekteyiz.

Bizimle gezen müşterilerimiz Güneş Turizm ailesinin bir parçası olurlar ve büyük bir bağ oluşur. Turlarımızda oluşan güzel dostluklar yıllarca devam etmektedir. Gittiğimiz yerleri profesyonel rehberler eşliğinde bir bütün olarak yaşatmak ve deneyimletmek isteriz. O yüzden turlarımızda her şeyden biraz dahil ederiz; kültür, sanat, yürüyüş, alışveriş, serbest zaman, yemek, gece hayatı, show, vs. Grup turlarımızda ödediğiniz pakete hemen hemen her şey dahil olur ve gezi sırasında ayrıca ekstra tur, vb olmaz.

Ticari kaygıdan ziyade birinci önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyetidir. Biz fazla reklam yapmayı sevmiyoruz. Bizi zaten en iyi müşterilerimiz, dostlarımız tanıtır. Yeni gelen müşterilerimiz de çoğunlukla arkadaş/akraba tavsiyesiyle gelir. Amatör ruhumuz ve profesyonel deneyimlerimizle, her türlü seyahat organizasyonunuzda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Keyifli bir turun temelinde iyi bir plan yatar…

Yıllardır yaklaşık 150 ülkenin üzerine yaptığımız gezilerdeki birikim sayesinde, bizim gibi gezme tutkusu olan kişilere farklı deneyimler yaşatıyoruz. 1980’den beri aynı ofiste butik tarzda hizmet veriyoruz. 

Kurumsal

© 2024 · 99Byte – Yazılım Teknolojileri